Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

ILIN.cz je exkluzivním distributorem powerbanek DOCA v České republice.

Jelikož se zabýváme i přímým prodejem, budujeme naš Affiliate program a nabízíme každému skvělou 20% provizi
Velmi snadno lze provizi navýšit na 30% provizi! - stačí být aktivním partnerem a přinášet nám alespoň jednu objednávku měsičně!

Provize je počítaná z ceny bez DPH, cookies jsou platné 30 dní.

XML feed našich produktů: https://www.ilin.cz/universal.xml

Proč zvolit Affiliate program ILIN.cz?

1) Průběžně informujeme

Našim aktivním partnerům jsme maximálně otevřeni - průběžně informujeme o našem aktuálním stavu, plánovaných novinkách či propagací, aby spolupráce byla oboustranně co možná nejefektivnější. Jsme v komunikaci i klidně v sobotu večer - kdykoliv je příležitost :) !

2) Sdílíme veškeré informace

S našimi partnery sdílíme knihovnu stovek fotografií našich produktů a si nejste jistí jakýmkoliv parametrem či konkrétní funkcí produktu, bez problému poskytneme jakékoliv doplňující informace o produktech. Chceme, aby komunikace partnera byla postavena na faktech - a to za každé situace. 

3) Prémiová provize

Nechceme, aby se jednalo o hlavní motivaci, ale víme, že je to velmi důležitá čast programu. Neodlišujeme affiliate partnera a interního obchodního partnera - podmínky jsou velmi podobné, jelikož si Affiliate partnerů velmi vážíme. Nepřipadá nám fér, když vidíme běžnou Affiliate provizi v porovnání odměn pro obchodní oddělení v jednotkách procent. Cítíte to podobně?

4) Možnost bližší spolupráce

Jsme otevřeni i bližší spolupráci v rámci Affiliate! Ozvěte se nám, pokud máte možnost nám nabídnout cokoliv nad rámec affiliate spoluprace a můžeme se domluvit zcela individuálně.
Mezi běžné metody patří nafocení produktů, kombinace provize se slevovým kupónem či možnost otestování produktu!

5) Zapůjčení produktu s možností BONUSu

Našim aktivním partnerům jsme ochotni nabídnout jakýkoliv produkt z naší nabídky s možností ponechání!

Podmínkou ponechání produktu je zajištění alespoň 10násobného obratu ceny produktu  a to během 6 měsíců v rámci Affiliate programu. Partner tím získavá zapůjčený produkt společně s Affiliate provizí.

6) Velké množství fotografií!

Při propagaci našich výrobků můžete využít jakoukoliv fotografii z této sbírky - průběžně ji doplňujeme! 


Během naší působnosti jsme dostaly jen jednotky reklamací našich produktů a vždy jejich vyřešení je pro nás prioritní záležitostí.

Líbí se vám náš přistup?Zaregistrujte se a poznejte ho na vlastní kůži! Či se mi ozvěte na můj e-mail jan@ilin.cz a rád vám poskytnu mou osobní asistenci!